Hakkımızda

Hakkımızda

1976 yılında “İş’te işiniz” mottosuyla uzun iş hayatı yolculuğuna başlayan Ofissan Büro Mobilyaları, kaliteden ödün vermeden en iyi ürün ve projeleri tasarlayarak müşterilerinin çalışma alanlarına hayat vermeye devam etmektedir. Ofissan Büro Mobilyaları, ofis mobilyasına dair aklınıza gelebilecek her türlü ürünü; hayallerinize sığmayacak bir tasarım modeli ile birleştirmekte, işinize kolaylıklar katan çözümler sunmaktadır.

 

Ofissan’nın, ofis mobilyası, makam takımları, çalışma masaları, bankolar, toplantı masaları, makam koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları, ofis kanepeleri, bilgisayar masaları, sandalyeler, bar tabureleri, dolaplar, çelik dolaplar, sehpalar, modüler mobilya, VIP ofis mobilyaları tasarımı ve üretiminde ön planda tuttuğu kalite, konfor ve ergonomi, elde ettiği başarının bir parçası olarak zirvede edindiği yeri halen daha koruyan unsurların başında gelmektedir. Kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere birçok özel kuruluşların projelerinde imzas sahibi olması, yine hiç şüphesiz bu unsurları kendisine ilke edinmiş olmasındandır.

 

Ofissan Ofis ve Büro Mobilyaları, kişisel zevk ve istekleriz başta olmak üzere yaşam alanlarınıza özel, birbirinden farklı, değişik renk ve modellerde mobilya ürünleri üretmektedir. Üstlendiği ve başarı ile tamamladığı büyük projeler ile yurt içinde adından söz ettiren Ofissan, hizmete giren online satış mağazasıyla birlikte çalışma alanlarına değer katmak isteyenlerin tercihlerini kolayca seçebilmelerine imkân sunmaktadır.

 

www.ofissanmobilya.com.tr

Ofissan Büro Mobilyaları - İşinizi Kolaylaştırır..

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.